Henüz hiç izlememiş olanların çok şanslı olduğunu düşünüyorum:) Elimizde sadece 4 sezon var, 5.sezon için onay çıkmamış sanırım, bu da bir yarım kalmışlık hissi yarattı ve kalbimi kırdı.
    Diziyi tamamen izledikten sonra öğrendim ki aslında Blair Tindall’ın Mozart In The Jungle: Sex, Drugs and Classic Music isimli kitabından uyarlanmış. Hiç yapmacık olmayan komedi, drama ve müzik dinlendirirken eğlendiriyor eğlendirirken de içinizi ısıtıyor bence. Benim için diziyi bu kadar güzel yapan şey aşırı samimi havası ve izlerken çaktırmadan ruhunuza foşur foşur akıttığı klasik müzikti.
    Dizide sevmediğim tek bir karakter bile olmadı, kötü kalpli karakter yoktu:) Her şey çok tatlıydı:) New York Senfoni orkestrasının yetenekli dede şefi Thomas’ın yerine genç müzik dahisi Rodrigo’nun getirilmesi ile her şey başlıyor. Esas kızımız obuacı Hailey’in New York Senfoni Orkestrası’nda yer alma hayaline bir adım yaklaşması ile devam ediyor kendimizi bir Küba’da bir New York Sokaklarında bir Venedik’te bir Japonya’da geçen büyüleyici bir senfoninin içinde buluyoruz. Amazon Prime dizisi bu arada. Farklı yeni bir kaç müzik aletini de tanımak hiç fena olmadı benim için:) Ve diyorum ki keşke daha yavaş izleseydik de hemen bitmeseydi, iyi dizi bulmak çok zor şu günlerde etraf çöplük gibi.👹



Bunlar da hoşunuza gidebilir:

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir